Paintball

Większość dyscyplin sportowych wymaga od zawodnika kondycji, szybkości czy innych umiejętności. Często na jego dokonania i osiągnięcia ma wpływ wiek, płeć czy styl życia. Ale nie tak jest w paintballu.

Ta niezwykle emocjonująca gra scenariuszowa daje wszystkim uczestnikom równe szanse, wymagając jedynie sprytu, odpowiednio ustalonej strategii oraz opanowania. Dlatego też mogą wziąć w niej udział wszyscy – niezależnie od wieku, pozycji społecznej, wykształcenia, kondycji czy płci.

Paintball jest świetnym sposobem na współpracę i integrację w grupie. Pozwala sprawdzić się również w zakresie działania pod presją, opanowania, szybkości, jak również umiejętności stratega. Na czym ona polega?

Jest to gra, w której każdy zawodnik otrzymuje specjalne umundurowanie, maskę, marker oraz butlę z kuleczkami wypełnionymi farbą. Każda grupa otrzymuje specjalnie przygotowane zadanie, w którym, ogólnie rzecz biorąc, należy wyeliminować przeciwników poprzez ich trafienie.

W tym celu należy opracować własną oraz grupową strategię, która pomoże wygrać rozgrywkę. Na specjalnie przygotowanym „polu walki” o różnorodnym terenie znajduje się wiele osłon, które mogą służyć jako ochrona. Aby odnieść upragnione zwycięstwo każdy uczestnik musi wykorzystać własne umiejętności, słabości przeciwnika, a także ustawione przeszkody.

Paintball wpływa pozytywnie między innymi na ciało człowieka. Pozwala wprawić w ruch praktycznie wszystkie partie mięśni i przyczyniać się do wzrostu kondycji. Z drugiej strony natomiast jest świetnym sposobem na integrację grupy, a także rozwijanie umiejętności planowania, przewidywania oraz logicznego myślenia. Dlatego też nasza propozycja jest dobrym rozwiązaniem w przypadku różnego typu wypadów firmowych oraz integracyjnych.

Dzięki paintballowi można zapomnieć o swoich codziennych troskach i problemach i poczuć się znów jak dziecko, nieograniczone ciągłymi nakazami i zakazami. To między innymi dlatego ta strategiczna gra stała się niezwykle popularna, ciągle poszerzając rzesze jej miłośników. Na całym świecie miliony pasjonatów regularnie odwiedzają różne pola walki, aby móc sprawdzić i jeszcze bardziej polepszyć swoją zręczność oraz umiejętność szybkiego i logicznego myślenia w tak aktywny sposób.

W związku z tak dynamicznym rozwojem tej dyscypliny wyróżniono dwa jej nurty – leśny (podstawowy), jak również speedball (bardziej zaawansowany, sportowy).

CENNIK PAINTBALL

Rezerwacja 505 055 922 lub 500 808 222

 

  • paintball1
  • paintball2
  • paintball3
  • paintball4