Spływy kajakowe indywidualne i rodzinne

Lubisz aktywny wypoczynek? Chcesz spróbować czegoś nowego? Spływy kajakowe indywidualne to doskonała propozycja dla Ciebie. Wynajmując u nas kajaki możesz pokonać rzekę Małą Panew jedną z pięciu proponowanych przez nas tras – każda o innej długości i różnym stopniu trudności. To ciekawy sposób na Majówkę lub inny wiosenny bądź letni weekend.

Czytaj więcej

Spływy integracyjne dla firm

Poważnie myślisz o zbudowaniu silnego zespołu pracowników? Dobrym rozwiązaniem są wyjazdy integracyjne. My proponujemy spływy kajakowe doliną Małej Panew. To świetny sposób na pobudzenie ducha zdrowej rywalizacji. W trakcie pokonywania rzeki uczestnicy lepiej się poznają i to od mniej formalnej strony. Dzięki temu budują nowe relacje i zacieśniają więzi nie tylko między sobą, ale także nabierają większego zaufania do firmy i są bardziej z nią zżyci.

Czytaj więcej

Spływy szkolne i dla dzieci

Gotowi na przygodę? Bo tym właśnie są spływy kajakowe szkolne. To wyjątkowa rozrywka dla dzieci, organizowana z myślą o najmłodszych i dostosowana do ich możliwości oraz siły. Rzeka Mała Panew nadaje się na kajaki dla dzieci. Jest płytka, nurt nie jest rwący, a nabrzeża porośnięte trawą, nie stwarzają zagrożenia.

Czytaj więcej

Imprezy okolicznościowe i integracyjne

Szukasz niebanalnego miejsca, żeby zorganizować urodziny lub jubileusz? Organizujesz dla znajomych imprezę integracyjną lub spotkanie klasowe po latach? Nie ma lepszego miejsca na połączenie dobrej zabawy z aktywnością na świeżym powietrzu. 

Czytaj więcej

Zaplecze gastronomiczne

Po spływie kajakowym zapraszamy wszystkich na naszą przystań AMAZONKA, gdzie znajduje się kompletnie wyposażone zaplecze gastronomiczne z grillem. Posiadamy bardzo bogatą ofertę.

Czytaj więcej

Bumper ball

Jest to nowa, szalona forma rozrywki – połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy. Dmuchane kule gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny. Nie wiadomo kiedy i gdzie po raz pierwszy pojawiła się ta niesamowita odmiana piłki nożnej.

Czytaj więcej

Wioska indiańska

Każdy kto choć na moment chciał przenieść się na Dziki Zachód i zostać wojowniczym Indianinem ma teraz niepowtarzalną szansę urzeczywistnić marzenia. Wioska indiańska Hocioka zaprasza!

Czytaj więcej

Paintball

Większość dyscyplin sportowych wymaga od zawodnika kondycji, szybkości czy innych umiejętności. Często na jego dokonania i osiągnięcia ma wpływ wiek, płeć czy styl życia. Ale nie tak jest w paintballu.

Czytaj więcej

Dmuchańce

Impreza na naszej przystani nie może obejść się bez najbardziej lubianych przez dzieci dmuchańców. Zamki, zjeżdżalnie i wiele innych możliwości jesteśmy na specjalne życzenie naszych gości zorganizować na terenie AMAZONKI.

Czytaj więcej

Animator zabaw

Podczas zorganizowanych imprez zabawy dla dzieci i młodzieży animują nasi animatorzy - możesz więc swoje pociechy zostawić w dobrych rękach i nieco odpocząć. Zajęcia z animatorami ustalamy indywidualnie według życzeń naszych klientów. 

Czytaj więcej

Wakacje na przystani

Podczas wakacji na Przystani Amazonka poza możliwością skorzystania z atrakcji, organizowane są również wakacyjne imprezy, gdzie można się wytańczyć, wyszaleć i zrelaksować się przy dobrej muzyce. Organizowane są między innymi:

Czytaj więcej

Siatkówka

Tej gry chyba nie trzeba przedstawiać nikomu - świetna gra drużynowa, która potrafi jeszcze bardziej zintegrować towarzystwo. Posiadamy pełnowymiarowe boisko na terenie naszej przystani AMAZONKA oraz potrzebny sprzęt. Organizujemy również turnieje siatkarskie dla większych grup. 

Czytaj więcej

Oktoberfest

Oktoberfest jest to festiwal piwa, który wziął się ze świętowania dożynek chmielu w Monachium w Bawarii. Do 1871 roku zabawa ta odbywała się w październiku, natomiast od 1872 roku jej początek został przesunięty na wrzesień. W trakcie trwania festiwalu spożywane jest około pięciu milionów litrów piwa, sprzedawane jest oni w tradycyjnych litrowych kuflach nazywanych Masskrug. Na Przystani Amazonka święto to stało się coroczną tradycją

Czytaj więcej

Zloty motocyklowe

Jeżdżenie na motocyklu to pasja, którą dzieli wielu ludzi. Są w różnym wieku, mają różne życie prywatne, ale łączy ich to, że kochają różne maszyny - motocykle. Są oni weseli, zabawni i uwielbiają dobry humor i moc adrenaliny. Dla takich jak oni zostały wymyślone zloty motocyklowe. Są to różnego rodzaju imprezy, wyprawy, festiwale, organizowane przez kluby motocyklowe i nie tylko, aby zrzeszać motocyklistów z całej Polski, a nawet z całego świata.

Czytaj więcej