Wioska indiańska

Każdy kto choć na moment chciał przenieść się na Dziki Zachód i zostać wojowniczym Indianinem ma teraz niepowtarzalną szansę urzeczywistnić marzenia. Wioska indiańska Hocioka zaprasza!

Czytaj więcej

Wypożyczalnia rowerów

Dla wszystkich, którzy chcą zwiedzić Dolinę Małej Panwii nie tylko z kajaka, by zobaczyć więcej, uruchomiliśmy wypożyczalnię rowerów. W ofercie posiadamy 14 nowych rowerów marki Kross rok produkcji 2014 (10 szt dla dorosłych + 4 dziecięce). 

Czytaj więcej

Paintball

Paintball jest grą scenariuszową, sportem, który aktywizuje w nas szybkość myślenia, zdecydowanie i determinację a siła, prędkość, wiek czy płeć nie ma większego znaczenia. Aby wygrać należy wykazać się sprytem, inteligencją, często dużym opanowaniem na polu gry. To sport, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli.

Czytaj więcej

Siatkówka

Tej gry chyba nie trzeba przedstawiać nikomu - świetna gra drużynowa, która potrafi jeszcze bardziej zintegrować towarzystwo. Posiadamy pełnowymiarowe boisko na terenie naszej przystani AMAZONKA oraz potrzebny sprzęt. Organizujemy również turnieje siatkarskie dla większych grup. 

Czytaj więcej

Mecze piłki nożnej

Nasz kompleks sportowy zlokalizowany na terenie przystani AMAZONKA posiada boiska trawiaste, które świetnie nadaje się do organizacji rozgrywek piłkarskich. Posiadamy profesjonalne bramki oraz piłki - wystarczy grupa zapalonych piłkarzy i zabawa gotowa!

Czytaj więcej

Bubble footballe

Jest to nowa, szalona forma rozrywki – połączenie piłki nożnej i dobrej zabawy. Dmuchane kule gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny. Nie wiadomo kiedy i gdzie po raz pierwszy pojawiła się ta niesamowita odmiana piłki nożnej.

Czytaj więcej

Splatmaster Paintball

(NOWOŚĆ!) SPLATMASTER PAINTBALL - Paintball dla najmłodszych!

Markery Splatmaster to nowość na naszym polu - kulki maja o wiele mniejszą prędkość wylotową oraz są mniejsze. Również markery mają mniejszą prędkość wylotową dlatego polecamy je najmłodszym graczom.

Czytaj więcej

Dmuchańce

Impreza na naszej przystani nie może obejść się bez najbardziej lubianych przez dzieci dmuchańców. Zamki, zjeżdżalnie i wiele innych możliwości jesteśmy na specjalne życzenie naszych gości zorganizować na terenie AMAZONKI.

Czytaj więcej

Animator zabaw

Podczas zorganizowanych imprez zabawy dla dzieci i młodzieży animują nasi animatorzy - możesz więc swoje pociechy zostawić w dobrych rękach i nieco odpocząć. Zajęcia z animatorami ustalamy indywidualnie według życzeń naszych klientów. 

Czytaj więcej

Loty balonem

Przystań AMAZONKA oraz Fly-Consulting, zapraszają w podniebną podróż! Teraz mają Państwo okazję przeżyć niezwykłą przygodę. Niepowtarzalne wrażenia gwarantowane! Niekonwencjonalna propozycja na uroczystości okolicznościowe: imprezy integracyjne, urodziny, imieniny, a może oryginalny prezent dla kontrahenta?

Czytaj więcej