Chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość skorzystania z atrakcji zapewnionych przez Przystań Amazonka. Każda z nich wymaga różnego stopnia trudności oraz aktywności ruchowych. Dlatego przy wyborze prosimy wziąć pod uwagę swoją kondycję, predyspozycje ruchowe, a także doświadczenie. Kompleksowo przygotowany zestaw atrakcji pozwoli państwu na przeżycie niezapomnianych wrażeń, pozytywnych emocji i ciekawie spędzonego czasu.

Warto wziąć pod uwagę, iż szeroki wachlarz atrakcji oraz ich różnorodność w zakresie poziomu aktywności ruchowej pozwoli na pełne wykorzystanie naszych usług dla rodzin, firm oraz zorganizowanych grup w różnym przedziale wiekowym (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy).

Spływy kajakowe indywidualne i rodzinne

Lubisz aktywny wypoczynek? Chcesz spróbować czegoś nowego? Spływy kajakowe indywidualne to doskonała propozycja dla Ciebie. Wynajmując u nas kajaki możesz pokonać rzekę Małą Panew jedną z pięciu proponowanych przez nas tras – każda o innej długości i różnym stopniu trudności. To ciekawy sposób na Majówkę lub inny wiosenny bądź letni weekend.

Czytaj więcej

Wioska indiańska

Każdy kto choć na moment chciał przenieść się na Dziki Zachód i zostać wojowniczym Indianinem ma teraz niepowtarzalną szansę urzeczywistnić marzenia. Wioska indiańska Hocioka zaprasza!

Czytaj więcej

Wakacje na przystani

Podczas wakacji na Przystani Amazonka poza możliwością skorzystania z atrakcji, organizowane są również wakacyjne imprezy, gdzie można się wytańczyć, wyszaleć i zrelaksować się przy dobrej muzyce. Organizowane są między innymi:

Czytaj więcej

Imprezy okolicznościowe i integracyjne

Szukasz niebanalnego miejsca, żeby zorganizować urodziny lub jubileusz? Organizujesz dla znajomych imprezę integracyjną lub spotkanie klasowe po latach? Nie ma lepszego miejsca na połączenie dobrej zabawy z aktywnością na świeżym powietrzu. 

Czytaj więcej

Zaplecze gastronomiczne

Po spływie kajakowym zapraszamy wszystkich do naszej przystani AMAZONKA, gdzie znajduje się kompletnie wyposażone zaplecze gastronomiczne z grilem, na którym każdy znajdzie coś smacznego dla siebie.

Czytaj więcej

Oktoberfest

Oktoberfest jest to festiwal piwa, który wziął się ze świętowania dożynek chmielu w Monachium w Bawarii. Do 1871 roku zabawa ta odbywała się w październiku, natomiast od 1872 roku jej początek został przesunięty na wrzesień. W trakcie trwania festiwalu spożywane jest około pięciu milionów litrów piwa, sprzedawane jest oni w tradycyjnych litrowych kuflach nazywanych Masskrug. Na Przystani Amazonka święto to stało się coroczną tradycją

Czytaj więcej

Zloty motocyklowe

Jeżdżenie na motocyklu to pasja, którą dzieli wielu ludzi. Są w różnym wieku, mają różne życie prywatne, ale łączy ich to, że kochają różne maszyny - motocykle. Są oni weseli, zabawni i uwielbiają dobry humor i moc adrenaliny. Dla takich jak oni zostały wymyślone zloty motocyklowe. Są to różnego rodzaju imprezy, wyprawy, festiwale, organizowane przez kluby motocyklowe i nie tylko, aby zrzeszać motocyklistów z całej Polski, a nawet z całego świata.

Czytaj więcej