Paintball

Paintball jest grą scenariuszową, sportem, który aktywizuje w nas szybkość myślenia, zdecydowanie i determinację a siła, prędkość, wiek czy płeć nie ma większego znaczenia. Aby wygrać należy wykazać się sprytem, inteligencją, często dużym opanowaniem na polu gry. To sport, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli.

Warunkiem wygranej jest strategia, którą realizujemy podczas gry a nie to czym się zajmujemy, kim jesteśmy, bądź jaki styl życia prowadzimy. Kluczowym czynnikiem do osiągnięcia sukcesu jest współdziałanie i integracja w grupie. Paintball jest grą na kulki z farbą, w której wykorzystując sprzęt painballowy należy wykonać określone zadanie. Aby tego dokonać należy eliminować (wykluczać z gry celnym trafieniem) przeciwników z pola gry, gdy zajdzie taka potrzeba. Samemu zaś nie dać się trafić, wykorzystując własne umiejętności, różnorodność terenu oraz nieuwagę przeciwnika. Paintball jest emocjonującym i satysfakcjonującym sportem. To zabawa podczas, której uczestnik nie zazna nudy.
Paintball jest sportem, który wprawia w aktywny ruch całe ciało, każdą partie mięśni, integruje grupę, zmusza do działania w zespole, logicznego myślenia i przewidywania oraz konsekwentnie i symbolicznie karze za niewłaściwy ruch w survivalowej symulacji. Jest sportem zawsze pozytywnej emocji, dużej dawki adrenaliny oraz źródłem niezapomnianych wrażeń.
„paintball […] jest czystą, upajającą zabawą, która pozwala Ci zapomnieć o dorosłych troskach i znów stać się rozbrykanym dzieckiem.” słowa te krótko i zwięźle opisują czym tak naprawdę jest paintball i dlaczego jest tak popularny w obecnych czasach.
Paintball jako gra antywojenna stał się najszybciej rozwijającym się sportem w ostatnim 20-leciu. Podczas dynamicznego rozwoju gorączka paintballowej pasji ogarnęła miliony osób na całym świecie. Miłośnicy kolorowej kuleczki skutecznie zaszczepiają miłość do paintballa wśród innych graczy sprawiając, że zwykły sport staje się prawdziwą pasją i stylem życia.
W paintballu rozróżniamy dwa podstawowe nurty paintball leśny – podstawowy nurt paintballowy oraz speedball - czyli bardzo szybką, widowiskową i dynamiczną, sportową odmianę paintballa.

CENNIK - PAINTBALL

STANDARD
I. Pakiet 100 kul 50 zł
II. Pakiet 300 kul 70 zł
III. Pakiet 500 kul 90 zł

CO ZAWIERA KAŻDY PAKIET?

W każdym zakupionym przez państwa pakiecie znajdują się: umundurowanie, maska, marker, butla, rękawice, wejście na pole oraz brak limitu doładowań butli HP w czasie gry. Każdy gracz może postrzelać do kaczek na strzelnicy.

  • paintball1
  • paintball2
  • paintball3
  • paintball4